Akademia Liderów VC pod patronatem korporacyjnie.pl

0


Rusza VC Leaders. Jest to pionierski projekt, który ma pomóc przedstawicielom branży VC z Europy Środkowowschodniej poznawać najlepsze światowe praktyki funkcjonowania branży i najświeższe trendy. Poruszone zostaną tematy dotyczące wszystkich etapów inwestycji na rynku kapitału wysokiego ryzyka. Od strukturyzacji funduszu i fundraisingu, przez budowanie portfolio i due diligence potencjalnych targetów, po wyjście z inwestycji. 

Prowadzącymi zajęcia będą doświadczeni praktycy. Wśród nich Piotr Pisarz (z funduszu DN Capital, Londyn), Pavel Mucha (z funduszu Enern, Praga), Piotr Wilam i Katarzyna Kopeć (z funduszu Innovation Nest), Marcel Müller-Marbach i Patric Gresko (z European Investment Fund) oraz moi koledzy z Baker McKenzieJakub Falkowski, Jacek Balicki (obaj reprezentujący biuro w Warszawie), Jan Joosten (gość specjalny z biura kancelarii w Nowym Yorku) i ja.

Ogłoszenie kolejnych ciekawych prelegentów już wkrótce!

Szczegółowy program i zasady rekrutacji dostępne są na stronie www.vcleaders.com

Korporacyjnie.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.

Share.

About Author

Radzym Wójcik jest adwokatem.   Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również absolwentem Centrum Prawa Amerykańskiego organizowanego przez WPiA UW wraz z Florida College of Law.   Od 2012 roku pracuje w zespole transakcyjnym kancelarii Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy. Wcześniej pracował w warszawskich biurach kancelarii prawniczych Deloitte Legal i Salans (obecnie Dentons) oraz w dziale prawnym Pioneer TFI i Asset Management.   Obsługiwał szereg transakcji fuzji i przejęć. Pracował przy transakcjach z udziałem funduszy private equity, jak i inwestorów branżowych (w szczególności przy przejęciach w branży medycznej i przemyśle ciężkim). Doradzał przy restrukturyzacjach grup spółek oraz w związku z zawiązywaniem joint-ventures. Prowadzi także doradztwo w zakresie bieżącej działalności spółek.   W latach 2010-2012 prowadził zajęcia z prawa w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Współpracuje z Fashion Law Business w ramach szkoleń z prawnych aspektów pozyskiwania inwestorów dla przedstawicieli start upów z branży kreatywnej. Jest autorem wielu artykułów o tematyce korporacyjnej i procesowej, publikowanych w dzienniku Rzeczpospolita, a także współzałożycielem i redaktorem bloga korporacyjnie.pl .

Leave A Reply

Filtr antyspamowy *