Korporacyjnie.pl partnerem Gali Manufacturing Awards 2017 oraz Forum Strategii Produkcji

0

Miło nam poinformować, że korporacyjnie.pl jest partnerem kolejnego wydarzenia organizowanego przez wydawnictwo EuropaProperty – 5. edycji gali CEE Manufacturing Excellence Awards oraz Forum Strategii Produkcji, które odbędą się 22 czerwca w hotelu InterContinental w Warszawie. W marcu patronowaliśmy pierwszej edycji CEE Margers & Aqusitions (M&A) Awards.

Całodniowa impreza rozpocznie się od porannego forum, w którym planowany jest udział ponad 300 gości. Podczas forum będzie można zapoznać się z bieżącymi trendami inwestycyjnymi, dotyczącymi produkcji w Polsce, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, Ukrainie i w krajach bałtyckich.

Natomiast wieczorem odbędzie się gala, podczas której wyłonieni zostaną wyróżniający się przedstawiciele branży produkcyjnej. Nagrody zostaną przyznane w 26 kategoriach, a zwycięzców wskaże niezależne międzynarodowe jury złożone z przedstawicieli wiodących firm sektora produkcyjnego i sektorów z nim współpracujących.

 

Więcej szczegółów dotyczących Manufacturing Excellence Awards na www.manufacturingawards.eu

Share.

About Author

Radzym Wójcik jest adwokatem.   Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również absolwentem Centrum Prawa Amerykańskiego organizowanego przez WPiA UW wraz z Florida College of Law.   Od 2012 roku pracuje w zespole transakcyjnym kancelarii Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy. Wcześniej pracował w warszawskich biurach kancelarii prawniczych Deloitte Legal i Salans (obecnie Dentons) oraz w dziale prawnym Pioneer TFI i Asset Management.   Obsługiwał szereg transakcji fuzji i przejęć. Pracował przy transakcjach z udziałem funduszy private equity, jak i inwestorów branżowych (w szczególności przy przejęciach w branży medycznej i przemyśle ciężkim). Doradzał przy restrukturyzacjach grup spółek oraz w związku z zawiązywaniem joint-ventures. Prowadzi także doradztwo w zakresie bieżącej działalności spółek.   W latach 2010-2012 prowadził zajęcia z prawa w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Współpracuje z Fashion Law Business w ramach szkoleń z prawnych aspektów pozyskiwania inwestorów dla przedstawicieli start upów z branży kreatywnej. Jest autorem wielu artykułów o tematyce korporacyjnej i procesowej, publikowanych w dzienniku Rzeczpospolita, a także współzałożycielem i redaktorem bloga korporacyjnie.pl .

Leave A Reply

Filtr antyspamowy *