Panel Impact’17 z udziałem gwiazd światowego VC już na YouTube

0

Myślę, że przed Impactem nie było wcześniej w Polsce wydarzenia, podczas którego na jednej scenie spotkaliby się inwestorzy VC tego formatu.

Podczas panelu, który miałem przyjemność moderować, o inwestowaniu w startupy i innowacje rozmawiali: Nenad Marovac (DN Capital, Londyn), Daniel Star (TDJ Pitango, Izrael / Warszawa), Michael Steunkel (Lakestar / Hong Kong), Andrew Romans (Rubicon VC, San Francisco & Nowy York) oraz Marek Dietl (nowo powołany prezes GPW, wówczas jeszcze w charakterze doradcy Prezydenta RP).

Jeśli chcecie dowiedzieć się, co będzie najgorętszym przedmiotem inwestycji w ciągu najbliższych 2 lat, jak założyciele startupów szukający finansowania powinni uzasadnić wycenę swojego biznesu, czy dlaczego zdaniem moich rozmówców warto jest inwestować w Polsce – dobra wiadomość dla Was. Nagranie panelu jest już dostępne na YouTube.

P.S. Więcej o moich rozmówcach możecie dowiedzieć się z przewodnika po Impact’17, który opublikowałem na korporacyjnie.pl

P.P.S. Drugi z paneli, który moderowałem podczas Impact’17 również jest dostępny na YouTube. Więcej informacji tutaj.

fot. Jacek Waszkiewicz / Impact CEE

Share.

About Author

Radzym Wójcik jest adwokatem.   Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również absolwentem Centrum Prawa Amerykańskiego organizowanego przez WPiA UW wraz z Florida College of Law.   Od 2012 roku pracuje w zespole transakcyjnym kancelarii Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy. Wcześniej pracował w warszawskich biurach kancelarii prawniczych Deloitte Legal i Salans (obecnie Dentons) oraz w dziale prawnym Pioneer TFI i Asset Management.   Obsługiwał szereg transakcji fuzji i przejęć. Pracował przy transakcjach z udziałem funduszy private equity, jak i inwestorów branżowych (w szczególności przy przejęciach w branży medycznej i przemyśle ciężkim). Doradzał przy restrukturyzacjach grup spółek oraz w związku z zawiązywaniem joint-ventures. Prowadzi także doradztwo w zakresie bieżącej działalności spółek.   W latach 2010-2012 prowadził zajęcia z prawa w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Współpracuje z Fashion Law Business w ramach szkoleń z prawnych aspektów pozyskiwania inwestorów dla przedstawicieli start upów z branży kreatywnej. Jest autorem wielu artykułów o tematyce korporacyjnej i procesowej, publikowanych w dzienniku Rzeczpospolita, a także współzałożycielem i redaktorem bloga korporacyjnie.pl .

Leave A Reply

Filtr antyspamowy *