Ruszyła rejestracja do konkursu ABSL Start-Up Challenge.

0

ABSL (Związek Liderów Usług Biznesowych w Polsce), największa organizacja zrzeszająca firmy sektora usług dla biznesu, przy wsparciu P&G, Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Skanska, poszukują najbardziej przełomowych i innowacyjnych projektów tworzonych przez polskie start-upy.

ABSL już po raz drugi organizuje Start-Up Challenge. Konkurs jest platformą spotkań start-upów z największymi graczami światowego biznesu. Poprzez swoją formułę, daje początkującym przedsiębiorcom możliwość spotkania z doświadczonymi przedstawicielami korporacji, którzy dysponują biznesowym know-how, dostępem do sieci klientów i chętnie wspierają rozwój unikalnych produktów.

Do udziału w konkursie może się zgłosić każdy zainteresowany start-up. Spośród wszystkich zgłoszeń Jury wybierze 70 firm do półfinałów, które odbędą się w drugiej połowie maja w 7 miastach Polski (Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław). Do ścisłego finału, zaplanowanego podczas 8. Konferencji ABSL, największej konferencji branżowej w Łodzi 13 czerwca bieżącego roku, zostanie wybranych 7 start-upów. Finaliści będą mieli okazję zaprezentować swoje projekty przed Jury złożonym z przedstawicieli kadry menedżerskiej największych światowych firm. Tego samego dnia zostanie wybrany laureat drugiej edycji Start-Up Challenge.

Aby wziąć udział w ABSL Start-Up Challenge, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej wydarzenia StartupChallenge.pl i zgłosić projekt zgodnie z wytycznymi w formularzu.

Więcej informacji na http://startupchallenge.pl/

Share.

About Author

Radzym Wójcik jest adwokatem.   Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również absolwentem Centrum Prawa Amerykańskiego organizowanego przez WPiA UW wraz z Florida College of Law.   Od 2012 roku pracuje w zespole transakcyjnym kancelarii Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy. Wcześniej pracował w warszawskich biurach kancelarii prawniczych Deloitte Legal i Salans (obecnie Dentons) oraz w dziale prawnym Pioneer TFI i Asset Management.   Obsługiwał szereg transakcji fuzji i przejęć. Pracował przy transakcjach z udziałem funduszy private equity, jak i inwestorów branżowych (w szczególności przy przejęciach w branży medycznej i przemyśle ciężkim). Doradzał przy restrukturyzacjach grup spółek oraz w związku z zawiązywaniem joint-ventures. Prowadzi także doradztwo w zakresie bieżącej działalności spółek.   W latach 2010-2012 prowadził zajęcia z prawa w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Współpracuje z Fashion Law Business w ramach szkoleń z prawnych aspektów pozyskiwania inwestorów dla przedstawicieli start upów z branży kreatywnej. Jest autorem wielu artykułów o tematyce korporacyjnej i procesowej, publikowanych w dzienniku Rzeczpospolita, a także współzałożycielem i redaktorem bloga korporacyjnie.pl .

Leave A Reply

Filtr antyspamowy *