The RegTECH Book – Twój głos ma znaczenie

0

Zapraszam Was do zapoznania się z abstraktem artykułu, który napisałem wraz z moimi dwoma kolegami z Baker McKenzie – Lotharem Determannem z biura w Palo Alto i Manuelem Lorenzem z biura we Frankfurcie.

Jeśli spodoba Wam się abstrakt – to serdecznie proszę Was o głos na ten artykuł (zaznaczenie pięciu gwiazdek). Tylko dzięki Waszemu wsparciu ma on szansę ukazać się w ramach publikacji „The RegTECH Book”, którą przygotowuje wydawnictwo Wiley. Żeby zagłosować – trzeba się najpierw zarejestrować, ale rejestracja zajmuje jedynie chwilę!

Jak to zrobić? To proste:

  1. Wejdź na stronę wydawcy książki ( http://app.thefintechbook.com/#rate-view ) i stwórz nowe konto.
  2. Wejdź na stronę o naszym artykule  http://app.thefintechbook.com/theregtechbook/711 (ewentualnie – po zalogowaniu, wejdź w zakładkę „Abstracts”, potem „RegTech” po lewes stronie, a potem szukaj po nazwiskach autorów – w tym celu znajdź na liście i wybierz Lothara Determanna)
  3. Przeczytaj abstrakt i jeśli Ci się spodoba oceń artykuł (np. na 5 gwiazdek 😉 )Głosowanie trwa do 28 lutego, więc zostało już tylko kilka dni. 

Z góry serdecznie dziękuję za Wasze głosy!
Radzym

Share.

About Author

Radzym Wójcik jest adwokatem.   Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również absolwentem Centrum Prawa Amerykańskiego organizowanego przez WPiA UW wraz z Florida College of Law.   Od 2012 roku pracuje w zespole transakcyjnym kancelarii Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy. Wcześniej pracował w warszawskich biurach kancelarii prawniczych Deloitte Legal i Salans (obecnie Dentons) oraz w dziale prawnym Pioneer TFI i Asset Management.   Obsługiwał szereg transakcji fuzji i przejęć. Pracował przy transakcjach z udziałem funduszy private equity, jak i inwestorów branżowych (w szczególności przy przejęciach w branży medycznej i przemyśle ciężkim). Doradzał przy restrukturyzacjach grup spółek oraz w związku z zawiązywaniem joint-ventures. Prowadzi także doradztwo w zakresie bieżącej działalności spółek.   W latach 2010-2012 prowadził zajęcia z prawa w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Współpracuje z Fashion Law Business w ramach szkoleń z prawnych aspektów pozyskiwania inwestorów dla przedstawicieli start upów z branży kreatywnej. Jest autorem wielu artykułów o tematyce korporacyjnej i procesowej, publikowanych w dzienniku Rzeczpospolita, a także współzałożycielem i redaktorem bloga korporacyjnie.pl .

Leave A Reply

Filtr antyspamowy *