Zwycięzcy 5. edycji Manufacturing Excellence Awards ogłoszeni

0

Wydawca CEO Manufacturing Magazine po raz piąty zorganizował galę Manufacturing Excellence & Industrial Property Awards. Nagrody wyróżniały liderów branży z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

Recaro Aircraft Seating, Toyota Motor Europe, Panattoni Europe i Valeo Group zdobyli nagrody w największej ilości kategorii. Nagrodę w kategorii Product Design/Life Cycle Management wręczył dr Szymon Syp w imieniu korporacyjnie.pl .

Ogłoszony został również termin przyszłorocznej edycji. 6. edycja CEE Manufacturing Excellence Awards odbędzie się 21 czerwca 2018 roku.

Lista zwycięzców w wybranych kategoriach niżej. Natomiast pełna lista nagrodzonych i nominowanych opublikowana została na stronie organizatorów.

 

Professional Service Provider Hays Poland

Facilities Maintenance/Property Management Apleona HSG Facility Management

Corporate Real Estate Agency Cushman & Wakefield

Construction Company Kajima Poland

Industrial Developer Panattoni Europe

Logistics Services Supplier DSV Solutions

Robotics/Automation Supplier Valeo Group

Manufacturing Supplier of the Year Igus

Plant Manager Thomas Keller – RECARO Aircraft Seating

Sustainability and Environment Valeo Group

Business & Science Koettermann

Information Technology for Manufacturing Toyota Motor Europe

Automation/Robotics Toyota Motor Europe

Maintenance Toyota Motor Europe

Product Design/Life Cycle Management Valeo Group

Supply Chain Management Logistics Toyota Motor Europe

Customer Satisfaction RECARO Aircraft Seating

Quality Control RECARO Aircraft Seating

Professional of the Year Michal Nowicki – RECARO Aircraft Seating Polska

Share.

About Author

Radzym Wójcik jest adwokatem.   Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również absolwentem Centrum Prawa Amerykańskiego organizowanego przez WPiA UW wraz z Florida College of Law.   Od 2012 roku pracuje w zespole transakcyjnym kancelarii Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy. Wcześniej pracował w warszawskich biurach kancelarii prawniczych Deloitte Legal i Salans (obecnie Dentons) oraz w dziale prawnym Pioneer TFI i Asset Management.   Obsługiwał szereg transakcji fuzji i przejęć. Pracował przy transakcjach z udziałem funduszy private equity, jak i inwestorów branżowych (w szczególności przy przejęciach w branży medycznej i przemyśle ciężkim). Doradzał przy restrukturyzacjach grup spółek oraz w związku z zawiązywaniem joint-ventures. Prowadzi także doradztwo w zakresie bieżącej działalności spółek.   W latach 2010-2012 prowadził zajęcia z prawa w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Współpracuje z Fashion Law Business w ramach szkoleń z prawnych aspektów pozyskiwania inwestorów dla przedstawicieli start upów z branży kreatywnej. Jest autorem wielu artykułów o tematyce korporacyjnej i procesowej, publikowanych w dzienniku Rzeczpospolita, a także współzałożycielem i redaktorem bloga korporacyjnie.pl .

Leave A Reply

Filtr antyspamowy *